Akademik Cimnastik

Performans geliştirme: Çocuklar, yaşlarına ve fiziksel performanslarına göre gruplara ayrılarak çalışmalar yapılmaktadır. Bu grupta çalışmalar genel sportif performansı artırmaya, başka branşlara hazırlık ve sağlık amaçlı çalışmalar olup sportif kültürü geliştirmeye yöneliktir. Jimnastik kulübümüzün programlarında; bale eğitimi, yüzme, voleybol, basketbol, futbol ve dans gibi her türlü aktiviteye destek amaçlı, esneklik gibi kaba ve ince motor becerilerin geliştirilmesi için programlar mevcuttur.
Yarışmacı düzeyde: Yeni başlayan çocuklar ilk 2 yıl temel eğitime katılırlar ve iyi performans gösteren sporcular yarışmak üzere bir üst programa katılırlar.
Kişiye özel programlar: Fiziksel veya zihinsel problemi olan veya özel antrenman isteyen çocuklar için tek kişilik özel programlar.
Çocuklarda cimnastik çalışmaları, fiziksel gelişimin yanında zihinsel gelişimide desteklediği bir gerçektir. Uzun yıllar tecrübemiz ve bilimsel araştırmalar, özellikle okul öncesi yada ilk okul dönemindeki cimnastik eğitimi çocukların kendine güven, kendini ifade edebilme, konsantre olabilme, kurallara uyum ve günlük aktivitelerini programlama gibi kişisel bir çok beceriyi geliştirdiği gözlenmiştir.

Resim Galerisi

İletişim Bilgileri

Namık Kemal Mah. Gezi Sok. No: 3 Ümraniye, İstanbul Türkiye
0216 481 42 90
Telefonla bilgi alınabilir
www.cimnastikakademi.com
2017-05-30T13:30:37+00:00

Siz de fikrinizi belirtin