Bambino oyuncak

Bambino Oyuncak çocukların eğitimine ve el becerilerinin gelişimine eğlenceli yoldan katkıda bulunmak için özel oyunları, oyuncakları, aktivite kitleri, Türkçe ve İngilizce kitap seçenekleri ile, Etiler Alkent Sitesi çarşısında 26 yıldır hizmet veriyor. Çocukların el becerileri ve zihin gelişimlerine katkıda bulunarak güzel bir geleceğe sahip olmalarına yardımcı olmak istiyor ve bu nedenle işimizi çok özenle ve severek yapıyoruz.

Bambino Oyuncak, Mart 2016’da yeni sahipleri ile yüzünü yeniledi. Ürün gamına eklediği özel oyun ve oyuncak markaları, kırtasiye ürünleri ve çocuk kitapları ile misyonunu daha etkili bir şekilde devam ettiriyor.

Bambino Oyuncak’ın yer aldığı Alkent çarşının kapısı Alkent sitesi sakinlerinin yanısıra, dışarıdan gelen birçok misafire de açık. Haftasonları çocuklarınızla birlikte çarşıya gelip, café ve restaurantlarında, sinemasında, park ve bahçelerinde harika zaman geçirebilir, Bambino Oyuncak’a uğrayıp ailecek veya çocuklarınızın arkadaşları ile eğlenceli vakit geçirmelerine olanak veren çok özel oyunları, aktivite kitlerini ve oyuncakları inceleyebilirsiniz. Ayrıca mağazanın içerisinde bulunan aktivite masasında çocuklarınız resimler yapabilir veya diğer aktivitelerde bulunabilir.

Bambino Oyuncak her marka oyun ve oyuncağı mağazasına koymaz, özenle seçer. Bu nedenle özel bir hediye veya doğumgünü hediyesi satınalmak isteyen aileler tarafından çok tercih edilir.

Bambino Oyuncak kış aylarında mağaza içerisinde, bahar ve yaz aylarında ise mağazanın önündeki bahçe kısmında çocuklar için aktiviteler düzenler. Mağazanın iletişim kartlarını dolduran müşterilere eposta yoluyla bildirilen aktivitelere katılabilir, çocuklarınızın hoşça vakit geçirmelerini sağlayabilirsiniz.

En yakın zamanda ziyaretimize bekleriz.

Resim Galerisi

İletişim Bilgileri

Cumhuriyet Mah. Libadiye Cad. No: 81/1 Üsküdar İstanbul
0216 344 24 41
Telefonla bilgi alınabilir
www.cimnastika.com
2017-05-31T17:38:42+00:00

Siz de fikrinizi belirtin