Cadde Sanat

Temel Hedeflerimiz, Vizyon, Misyon ve Değerlerimiz
Cadde Sanat, hayattan sanatla keyif almak isteyen her yaştan katılımcı için tasarlanmış bir sanat okuludur. Eğitimlerimiz, üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, tecrübeli eğitmenlerimiz eşliğinde birebir veya az sayıda öğrenciyle özel gruplar kapsamında gerçekleşmektedir.

Temel hedeflerimiz
Çocuklarımızın ve genç katılımcılarımızın; Özgüven sahibi, ifade yeteneği güçlü, kapasitesinin ve yeteneklerinin farkında bireyler olmalarına katkıda bulunmak. Testlerin ve okul yarışının dışındaki hayatta, keyifli ve eğlenceli bir alan bulmalarını, okul başarılarını ve kişisel gelişimlerini desteklemek. ve yetişkin katılımcılarımızın; Sanat branşlarında akademik başarı elde etmelerine veya sosyalleşmelerine yarayacak eğitim ortamını sunmak. Hayatın rutinleri dışında kendilerine özel keyifli zaman yaratabilmelerine ve öğrenerek eğlenmelerine fırsat yaratmak. Kişisel gelişimlerine destek olabilecek, psikolojilerini pozitif yönde tutacak olan kişiye özel eğitim olanakları sağlamak temel hedeflerimizdir.

Sanat Eğitimlerimiz Hakkında
Cadde Sanat eğitimlerinin ayrıcalığı, tüm eğitim süreçlerine hakim olan seçkin ve özgün eğitim anlayışıyla başlar. Her bireyin farklı branşlara ilgisi, yeteneği ve motivasyonu olduğu bilinciyle, kişiye özel eğitim ön plandadır. Bu sistemde standart eğitimler, nicelik ve nitelik bakımından bireye uygun içerikle ve formla sunulmaktadır. Tüm branşlardaki eğitimler, olağan konservatuvar içeriklerinin yanı sıra; ilgili branşın tarihçesine, farklı kültürlerce nasıl yorumlandığına, farklı akımlara nasıl ilham verdiğine ilişkin interaktif ve yaratıcı sunumlar eşliğindeki bilgi donanımını da içerir.

Bir Sanat Branşıyla Tanışma
Cadde Sanat’da herhangi bir sanat dalıyla tanışma, özel bir deneyim olarak kabul edilir. Üyelerin bu özel deneyiminde motivasyonları ve performansları desteklenir: Yeni üye, kayıt olduğu branşın kendilerine uygunluğundan emin değilse, bir başka branşa geçiş olanağı sunulur. Başka bir deyişle, bir üye,  kayıt olduğu keman eğitiminden çello eğitimine geçebilir veya elektrogitarla başlayan bir başka üye  bas-gitara veya dilediği diğer bir başka branşın eğitimine geçebilir. Bu durumda, kayıt ücreti diğer branşın ücretiyle karşılaştırılarak telafi edilir.

Özel Eğitimler ve Grup Eğitimleri
Enstrüman eğitimleri özel eğitimlerdir; başka bir katılımcı eğitim sürecine dahil olmaz. Özellikle bir grup halinde alınmak istenen eğitimler, ilgili branş eğitmeninin değerlendirmesi sonucu belirlenebilir. Solfej eğitimi, enstrüman eğitiminin tamamlayıcısı olarak, grup eğitimi halinde verilir.

Resim Galerisi

İletişim Bilgileri

Adres Bağdat Caddesi Kazım Özalp Sokak Koşar İş Hanı No:15/B D:7-8 Şaşkınbakkal Kadıköy İstanbul
Tel 0 (216) 302 40 02
Yaş 3-4 / 4-6 / 7-16
Fiyat Telefonla bilgi alınabilir
Web http://www.caddesanat.com.tr
E-posta info@caddesanat.com.tr
Yol Tarifi
2017-05-28T16:26:21+00:00

Siz de fikrinizi belirtin