Tema Kids Çocuk Gelişim ve Beceri Kazandırma Merkezi

Tema Eğitim Kurumları bünyesinde kurulan Türkiye’nin ilk ve tek Çocuk Gelişim ve Beceri Kazandırma Merkezi’nin tanıtım günü düzenleniyor. 20 Ağustos’da düzenlenecek tanıtım gününde tüm atölyelere katılım ücretsiz gerçekleşecek. Bu etkinliklere katılmak isteyenler Tema Kids’in web sitesi üzerinden bir form doldurmaları yeterli.

Aşağıdaki linke tıklayarak etkinliklere çocuğunuzu kayıt ettirebilirsiniz.
https://goo.gl/forms/flRilW0DOsa53LZW2

Atölye Programları 

Okula İlk Adım (24-48 ay)
Artık evde ona yetemediğinizi düşünüyor ama okul için erken mi diyorsunuz? Okula alışma sürecini çocuğunuzla birlikte yumuşak bir geçişle deneyimleyin. Çocuğunuzla birlikte sosyalleşin, birlikte öğrenin, birlikte alışın, okula ilk adımı Tema Kids’de yaşayın.

Gym-o-Play (1-10 yaş) 
Çocuğunuzun en değerli ve doğal öğrenme yöntemi olan “oyunu” sağlıklı hareket eğitiminin kalbine koyduk. Gym-o-Play derslerinde farklı yaş gruplarındaki çocuklar için kendi gelişim düzeylerine uygun özel programlar uygulanır. Miniklerimize oyunla sporu sevdiriyor, başarma duygusu ve özgüven gelişimini spor faaliyetleri ile destekliyoruz.

Maker ve Kodlama Atölyesi (5-12 yaş)
Teknoloji dünyasının küçük devleri artırılmış gerçeklik ve kodlama ile tanışıyor. Bu atölyede robotlar değil çocuklar problem çözmeyi öğreniyor. Tema Kids Maker Atölyesi ile üç boyutlu düşünme zamanı…

Kids Yoga (4-12 yaş)
Ormanda heyecanlı ve eğlenceli bir yolculuğa çıkmaya ne dersiniz? Nefes al, harekete geç, eğlen, öğren. Hayatı paylaş, gevşe ve gülümse. Tema Kids’de Yoga dünyasını çocuğunuzla birlikte keşfedin.

Kids Masal Atölyesi (1-12 yaş)
Ne büyülüdür masal, ne çok anı taşır içinde. Bir masalı anlatmanın binbir yolunu deniyoruz. Büyülü diyarların içinde hayatı paylaşıyor, masal kahramanlarının ağzından kendi hikayemizi anlatıyoruz..Masal Atölyesinde çocuklarımızla birlikte dinleyerek, anlatarak, yaşayarak öğreniyoruz.

Akıl Oyunları Atölyesi (5-12 yaş)
Kendine güven, süratli düşün, planlı hareket et. Akıl Oyunları atölyesinde çocuklar zorluklar karşında yılmamayı öğreniyor. Birbirinden eğlenceli zeka oyunları Tema Kids’ de sizleri bekliyor.

Kids Satranç Atölyesi (5-12 yaş)
Bu Atölyede kimin daha güçlü olduğu değil, kimin stratejik düşündüğü önemli! Yüzyılların zihin sporu satranç ile çocuklar olasılıkları değerlendirmeyi, sonuçları öngörmeyi, hatalarını kabul etmeyi de öğreniyorlar…

İletişim Bilgileri

World Point Yaşam Merkezi, Pınartepe Mah. Orhangazi Cad. No: 43/A Büyükçekmece-İSTANBUL
0212 910 20 30​
Etkinliğe göre yaş grubu değişmektedir.
Ücretsiz
www.temakids.com
 

 

2017-07-18T17:14:08+00:00

Siz de fikrinizi belirtin