The Zone by QNB Finansbank

Çocuklara Özel Bir Dünya: The Zone Maslak by QNB Finansbank
Büyülü bir dünyanın kapısını aralamak isteyen çocuklar, The Zone Maslak by QNB Finansbank etkinliklerinde bir araya geliyor. IEG & 73 Organizasyon işbirliği ve Finansbank ana sponsorluğuyla Uniq İstanbul’da 1600 m2 lik dev bir alanda açılan The Zone Maslak by QNB Finansbank ’da; Çocuklar, eğlence, kültür, sanat, bilim, teknoloji, spor, aile kapsamında yer alacak konularda eğlenerek öğreniyor, yaşıtlarıyla tanışıyor, bilgilerini paylaşıyor, kendilerini geliştirme ve enerjilerini keşfetme fırsatı buluyorlar.

Çocuklar eğlenerek büyüyor, kendilerini keşfediyor…
The Zone Maslak by QNB Finansbank ile İstanbul; çok kapsamlı yeni bir kültür ve eğlence merkezine kavuştu. Dünya standartlarında teknik altyapıya sahip olan The Zone Maslak by QNB Finansbank, bin 600 metrekarelik dev bir alanda hizmet veriyor. İçerisinde, geniş olanaklara ve teknik alt yapıya sahip özel bir Sergi Alanı, çocukların öğrendiklerini uygulama, yaşıtlarıyla birlikte bilgi ve becerilerini geliştirme ve ekip olarak çalışma fırsatı bulacakları Da Vinci Learning eğitim kanalının ilim, bilim, teknoloji kültür ve sanat alanlarındaki zengin içeriği ile Atölye Alanı – Oditoryum ve Türkiye’nin ilk indoor Trambolin Park’ın bulunduğu The Zone Maslak by QNB Finansbank; geleceğin büyükleri olan çocuklar için çok özel bir dünya sunuyor.

Atölyede Yarat!
Sergide sunulan konular başta olmak üzere, çeşitli konularda gerçekleştirilecek atölye çalışmaları ile çocuklar öğrendiklerini uygulama, yaşıtlarıyla birlikte bilgi ve becerilerini geliştirme ve ekip olarak çalışma olanakları buluyorlar.

Oditoryumda Öğren!
Dünya standartlarında ses ve görüntü sistemleriyle, yüksek teknolojili alt yapıya sahip oditoryumda çocuklar, Da Vinci Learning eğitim kanalının ilim, bilim, teknoloji kültür ve sanat alanlarındaki zengin içeriği ile eğitici ve öğretici filmler izleyerek, derinlemesine bilgi sahibi oluyorlar.

Trambolinde Zıpla!
Türkiye’nin ilk indoor trambolin parkı olan bu çok özel oyun alanında, çocuklar hem eğlenecek; hem de fazla enerjilerini böylesine keyifli bir aktivite ile harcayarak rahatlıyorlar.

Resim Galerisi

İletişim Bilgileri

Maslak – Ayazağa Caddesi No:4 Ayazağa/Sarıyer  İstanbul
+90 212 219 1706
3-12
Telefonla fiyat alınabilir
www.thezonemaslak.com
 
2017-06-01T16:41:15+00:00

Siz de fikrinizi belirtin