Xtrem Aventures İstanbul

Ağ parkuru – Yaş: 4-8 ve Veliler :Yerden 10 metre yüksektesiniz. Yerle aranızda devasa bir örümcek ağı var düşseniz bile sizi tutacak olan. Önünüzde, sağınızda, solunuzda yollar. Hepsi de cesaret istiyor. Başlangıç noktası hemen yanınızda ama yola çıkmışsınız bir kere, dönmek olmaz. Duruyorsunuz. Çünkü sizi tutan yok! Ne biri ne de bir emniyet kemeri. Buraya kadar cesaretiniz varsa, bir adım sonrası eğlence. İyi düşünün. O adımı hemen atın. İsterseniz çocuğunuzun keyifli anlarına ortak olun, isterseniz eğlence dolu dakikalarını aşağıdan izleyin. 4-8 yaş ağ parkuru Türkiye’de ilk defa Xtrem Aventures İstanbul’da.

Zipline ( Yaş: 8+ Üzeri Herkes ): Tüm parkın üzerinde, 15 metre yükseklikten başlayacak ve tam 180 metre sürecek bu yolculuk boyunca ağaçların arasından geçerken heyecanı zirvede yaşayacaksınız. 8 yaş ve üzerindeki çocuklar ve yetişkinler parkuru kullanabilir.

Quick Jump ( Yaş: 8+ Üzeri Herkes ): 15 metre yükseklikteki bir ağaçtan kendinizi boşluğa bırakmanın heyecanını ve bir kuş misali yere konmanın mutluluğunu saniyeler içinde hissetmek istiyorsanız, Quick Jump tam size göre!

3-5 Yaş Ağ Parkuru ( Yaş: 3-5 ): Xtrem Aventures Park’ta 3-5 yaş aralığındaki miniklerimizi de unutmadık. Çocuklarınız bu parkurda diledikleri kadar eğlenebilir. Çocuklarınız ağlar arasında toplarla oynarken veliler ise hemen yanında bulunan izleme alanında çocuklarını gözlemleyebilir.

Gece Parkuru ( Yaş: 8+ Üzeri Herkes ): Xtrem Aventures Macera Parkı, gece aktivitelerine de ev sahipliği yapıyor. Minumum 10, Maximum 20 kişilik rezervasyonunuz ile gecenin karanlığında birbirinden eğlenceleri parkurlarımızda zaman geçirebilirsiniz.

Resim Galerisi

İletişim Bilgileri

Huzur Mah. Maslak Ayazağa Cd. No:4 Sarıyer/İstanbul ( Uniq İstanbul )
(0212) 328 2850-51
Etkinliğin özelliğine göre yaş grubu değişmektedir.
Telefonla bilgi alınabilir
www.xtremaventures.com.tr
2017-05-31T17:50:26+00:00

Siz de fikrinizi belirtin